CADE 2.67

Ücretsiz
İşlevsellik Visio benzer olan kompakt ama güçlü 2D vektör editörü
3.5 
Rating
19 oy
Oyunuz:
En güncel sürüm:
2.67.4 Tüm
Geliştirici:
Weresc
güvenilir İndir
Ücretsiz   18.4 MB
Ücretsiz program
Kullanan: 11 kişi
Ödüller: Software Informer Editor Rating 4 Software Informer Virus Free award
Bilgi güncellenme tarihi:

Review

CADE işlevselliği Visio benzer olan kompakt ama güçlü 2D vektör editörüdür.
CADE daha fazlasına diyagramları, ağ diyagramları, akış şemaları, şemalar, haritalar oluşturmak için kullanılabilir. Önceden tanımlanmış bloklar, ilkel şekiller, raster ve vektör görüntüleri kullanabilirsiniz. Blok/koleksiyon değiştirilmiş ve genişletilmiş öznitelikleri olabilir. CADE çalışan özel bir çizim beceri gerektirir.
CADE Ağ mühendisleri ve ayrıntılı ağ Dokümantasyon çizmek için gereken ağ tasarımcıları için idealdir. Sezgisel arayüzü dakika içinde doğru diyagramları oluşturmak için yardımcı olur. Sadece sürükle ve bırak pre-bilgisayarlar ve ağ aygıtlarını temsil eden şekiller çizilmiş. Çift tıklayın ve set ekipmanı veri. Verileri temsil eden çizim ve otomatik Bağlan çoklu çizgiler.
Pro CADE dönüşüm yetenekleri tüm CADE işlevselliği ve üst içerir. Böyle AutoCAD DXF/DWG ve Bentley Microstation DGN; ESRI şekil dosyası biçimi popüler bir coğrafi vektör; iç DTC biçimi; popüler JPG, WMF, PDF, XAML biçimleri gibi en popüler CAD biçimlerini kullanır. Desteklenen formatlar herhangi bir kombinasyonu ile eşleştirilmiş olabilir.
CADE 2D vektör editörü değil, ama CADE belgelerde herhangi bir eklenti olmadan normal bir Web tarayıcısı ile görüntülenebilir Internet. After Bu yayın üzerinden çizimleri yayınlamak ve paylaşmak için bir araçtır. Değiştirmek için CADE çizim gereklidir.
CADE çizimler üzerinde ortak çalışma sağlar. Birkaç kullanıcı / çizim kilidini kilitleme aynı belge üzerinde çalışabilirsiniz. Belgeyi web arayüzü kullanarak veya CADE uygulama arayüzü ile yönetilir. CADE kolayca Windows bir yeni veya mevcut veya web uygulaması entegre edilebilir.
CADE Windows ve web tabanlı uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir. İndirin ve CADE Kontrol paketi değerlendirin. Paketi içerir.NET C#, Visual C++, Visual Basic ve Delphi örnekleri.
Diğer ürünlerden en önemli fark barındıran uygulama CADE işlemleri kontrol etmek için izin verir ve bilgi çizim ile iş mantığı. bu CADE olay bildirim mekanizması vardır.

Video ve ekran resimleri (5)

Yorumlar

3.5
Rating
19 votes
5 stars
7
4 stars
4
3 stars
3
2 stars
1
1 stars
4
User

Oyunuz: