CADE 2.67

Zdarma
Kompaktní, ale výkonný 2D vektorový editor s podobnými Visio funkčnost
3.5 
Rating
19 hlasů
Váš hlas:
Poslední verze:
Vývojář:
Weresc
Důvěryhodné Ke stažení
Zdarma   18.4 MB
Freeware
Používá 11 uživatelů
Ocenění: Software Informer Editor Rating 4 Software Informer Virus Free award
Informace aktualizovány:

Review

CADE je kompaktní, ale výkonný 2D vektorový editor s podobnými Visio funkčnost.
CADE by mohly být použity k vytvoření diagramy, síťové diagramy, vývojové diagramy, schémata, mapy a mnohem více. Můžete použít předdefinované bloky, primitivní tvary, rastrové a vektorové obrázky. Bloky/atributy sbírky by mohl být upraven a rozšířen. Práce v CADE nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti kreslení.
CADE je ideální pro síťové inženýry a návrháři sítě, kteří potřebují vypracovat podrobné dokumentace sítě. Intuitivní rozhraní umožňuje vytvářet přesné diagramy v minutách. Jen drag and drop pre-tažené tvary představující počítačů a síťových zařízení. Dvakrát kliknout a nastavit zařízení údaje. Kreslení a automatické připojení křivek reprezentující data.
CADE Pro obsahuje všechny CADE funkčnost a na vrcholu, že poskytuje konverze schopnosti. To využívá nejvíce populární CAD formáty jako AutoCAD DXF/DWG a Bentley Microstation DGN; populární geospatial vektorový formát ESRI shapefile; vnitřní DTC formátu; populární JPG, WMF, PDF, XAML formátů. Jakákoliv kombinace podporovaných formátů by mohlo být spárované.
CADE je nejen 2D vektorový editor, ale je to nástroj, jak publikovat a sdílet své kresby přes Internet. After publikace CADE dokumenty jsou zobrazitelné s pravidelným Webovém prohlížeči bez jakýchkoliv plug-in. Upravit kresba CADE je nutné.
CADE poskytuje kolaborativní práci na výkresech. Několik uživatelů může pracovat na stejném dokumentu, zamknutí / odemknutí výkresu. Dokument lze spravovat pomocí webového rozhraní nebo pomocí CADE rozhraní aplikace. CADE lze snadno integrovat do nových nebo stávajících Windows nebo webové aplikace.
CADE by mohly být použity k sestavení Windows a web-based aplikací. Prosím stáhněte a hodnotit CADE Kontrolní balíček. Balíček obsahuje.NET C#, Visual C++, Visual Basic a Delphi vzorky.
Hlavní rozdíl od jiných produktů, je CADE případě oznámení mechanismus, který umožňuje ovládání CADE operace z hostování aplikace a společník obchodní logiky s čerpáním informací.

Video a snímky obrazovky (5)

Komentáře

3.5
Rating
19 votes
5 stars
7
4 stars
4
3 stars
3
2 stars
1
1 stars
4
User

Váš hlas: