CADE 2.67

Darmowy
Kompaktowy, ale potężny 2D wektorowy edytor podobny w funkcjonalności programu Visio
3.5 
Rating
19 głosy
Twój głos:
Najnowsza wersja:
Deweloper:
Weresc
bezpieczne Pobieranie
Darmowy   18.4 MB
Darmowy
Używany przez 11 osób
Nagrody: Software Informer Editor Rating 4 Software Informer Virus Free award
Aktualizacja informacji:

Review

CADE to kompaktowy, ale potężny 2D wektorowy edytor podobny w funkcjonalności programu Visio.
CADE może być używany do tworzenia diagramów sieciowych, wykresy, diagramy, schematy, mapy i wiele innych. Można użyć zestawu gotowych bloków, prymitywne kształty, rastrowe i wektorowe. Zestaw bloki i ich atrybuty mogą być uzupełniane i modyfikowane. Praca w CADE nie wymaga specjalnych umiejętności rysowania.
CADE idealny dla inżynierów sieciowych i projektantów sieci, którzy potrzebują, aby narysować szczegółową dokumentację sieci. Intuicyjny interfejs pomaga stworzyć odpowiedni wykres. Po prostu przeciągnij i upuść kształty, reprezentujących komputerów i urządzeń sieciowych. Kliknij dwukrotnie zestaw danych i sprzętu. Połącz polilinii, reprezentującej informacji.
CADE Pro zawiera wszystkie funkcje CADE i od góry, co zapewnia możliwości konwersji. Wykorzystuje najbardziej popularne CAD formaty, takie jak AutoCAD DXF/DWG i Bentley Microstation DGN; najpopularniejsze GIS w formacie ESRI pliku shape; formatowanie wewnętrznej DTC; popularne JPG, WMF, PDF, XAML formaty. Dowolnej kombinacji obsługiwanych formatów może być w parze.
CADE to nie tylko edytor 2D wektor, ale jest to narzędzie do publikowania rysunków w Internet. After publikacji dokumentów CADE są dostępne do oglądania z normalnej przeglądarki internetowej, bez żadnej wtyczki. Aby zmienić obraz CADE wymagane.
CADE zapewnia wspólną pracę nad rysunkami. Wielu użytkowników może pracować nad jednym dokumentem blokowania / odblokowania rysunek. Dokument może odbywać się poprzez interfejs www lub poprzez interfejs programu CADE. CADE mogą być łatwo zintegrowane w nowych lub istniejących Windows lub aplikacji sieci web.
CADE może być używany do tworzenia Windows i aplikacji internetowych. Proszę pobrać i ocenić pakiet kontrolny CADE. Pakiet zawiera.NET z#, Visual C++ i Delphi Visual Basic próbki.
Kluczem do wyróżnienia się od innych produktów jest mechanizm CADE powiadomienia wydarzenie, które pozwala kontrolować operacje CADE z takich aplikacji i połączyć logiki biznesowej z zastosowaniem informacji.

Wideo i zrzuty ekranu (5)

Komentarze

3.5
Rating
19 votes
5 stars
7
4 stars
4
3 stars
3
2 stars
1
1 stars
4
User

Twój głos: