CADE 2.67

رایگان
جمع و جور اما قدرتمند 2D وکتور ویرایشگر شبیه به Visio قابلیت
3.5 
Rating
19 رأی
رأی شما:
آخرین نسخه:
توسعه‌دهنده:
Weresc
مورد اعتماد دانلود
رایگان   18.4 MB
رایگان‌افزار
استفاده شده توسط 11 نفر
جوایز: Software Informer Editor Rating 4 Software Informer Virus Free award
اطلاعات به روز شده در:

Review

CADE جمع و جور اما قدرتمند 2D وکتور ویرایشگر شبیه به Visio قابلیت.
CADE می تواند مورد استفاده برای ایجاد نمودار شبکه و نمودار و فلوچارت طرحواره نقشه ها و خیلی بیشتر. شما می توانید با استفاده از بلوک های از پیش تعریف شده بدوی اشکال و تصاویر وکتور و رستر. بلوک/ویژگی های مجموعه می تواند تغییر و تمدید است. کار در CADE بدون نیاز به خاص و مهارت های طراحی.
CADE است ایده آل برای مهندسین شبکه و شبکه طراحان که نیاز به رسم دقیق شبکه اسناد و مدارک. رابط بصری کمک می کند تا برای ایجاد دقیق نمودار در یک دقیقه. فقط کشیدن و رها کردن از قبل کشیده شده اشکال به نمایندگی از رایانه ها و دستگاه های شبکه است. دوبار کلیک کنید و مجموعه ای از داده های تجهیزات. قرعه کشی خودکار و اتصال polylines نمایندگی داده است.
CADE نرم افزار شامل تمام CADE عملکرد و بالا فراهم می کند که قابلیت تبدیل. آن را با بهره گیری از محبوب ترین CAD فرمت های مانند AutoCAD DXF/DWG و Bentley Microstation DGN; محبوب geospatial وکتور با فرمت ESRI shapefile; داخلی DTC فرمت محبوب JPG های WMF های PDF های XAML فرمت های. هر ترکیبی از فرمت های پشتیبانی شده می تواند زوج.
CADE نه تنها 2D وکتور ویرایشگر اما آن است که یک ابزار برای انتشار و به اشتراک گذاری نقشه های بیش از Internet. After انتشار CADE اسناد و مدارک قابل مشاهده هستند و با یک مرورگر وب به طور منظم و بدون هر گونه پلاگین. برای تغییر نقشه کشی CADE مورد نیاز است.
CADE فراهم می کند و کار مشترک بر روی نقشه. چندین کاربر می تواند کار بر روی همان سند قفل کردن / باز کردن نقاشی. این سند را می توان با استفاده از رابط وب و یا با استفاده از CADE رابط کاربری نرم افزار. CADE به راحتی می توان یکپارچه به جدید و یا موجود Windows یا نرم افزار وب.
CADE می تواند مورد استفاده برای ایجاد Windows و برنامه های مبتنی بر وب. لطفا دانلود و بررسی CADE کنترل بسته است. این بسته شامل.NET C#, Visual C++, Visual Basic و Delphi نمونه.
تفاوت کلیدی از سایر محصولات است CADE رویداد هشدار از طریق مکانیسم است که اجازه می دهد تا کنترل CADE عملیات از میزبانی نرم افزار و کاردانی به منطق کسب و کار با طراحی اطلاعات.

تصویری و عکس از صفحه (5)

نظرات

3.5
Rating
19 votes
5 stars
7
4 stars
4
3 stars
3
2 stars
1
1 stars
4
User

رأی شما:

افزونه‌ها